סטפן פרוז הוא היו”ר והמייסד של 4F Investment Partners והיו”ר והמייסד של 8F ניהול נכסים, חברה רשומה ברשם החברות בסינגפור.

עד 2015, סטפן כיהן כיו”ר לחלופת ב “דויטשה בנק” בניהול הנכסים וההון של הבנק. לפני כן כיהן סטפן כראש פתרונות החלופות וההון וחבר בוועד המנהל לנכסים והון. בנוסף כיהן סטפן במשך כ- 3 שנים כחבר בכיר בוועד המנהל של ניהול הנכסים ובבנקאות הפרטית ב”דויטשה בנק” כשבאחריותו ניהול נכסים על סך של כ- 1.3 טריליון דולר. סטפן כיהן גם כראש פתרונות נכסים ומימון והצוות שאותו ניהל סטפן כלל 200 מומחים. סטפן היה אחראי ישירות על נכסים בבעלות פרטית, קרנות גידור ופתרונות פנסיה בשווי של 50 מיליארד דולר.
לסטפן ישנה מומחיות בשיווק ,ניהול השקעות, מסחר וניהול סיכונים. סטפן הוא בעל תואר ראשון באומנות יישומית ומדעים ותואר מנהל עסקים במימון מאוניברסיטת סאן דייגו סטייט.

במהלך התקופה שבה סטפן כיהן כאחראי הראשי של “דויטשה בנק” השקעות מימון נגזרות זכו סטפן וצוותו בפרס מגזין “ריסק” (RISK) לקרנות גידור של השנה במשך שש פעמים ברציפות, בנוסף זכה סטפן בפרס HFM לפלטפורמת ההשקעה הטובה ביותר ופלטפורמת ניהול החשבון הטובה ביותר פעמיים, בנוסף מספר פרסים על מוצרים ופלטפורמת UCITS.
בנוסף הוענק לסטפן פרס “המנהל האקטיבי הטוב ביותר” ממגזין “ריסק” (RISK) בשנת 2002.
סטפן והצוות שלו הם הקבוצה שזכתה במספר פרסי “ריסק” הרב ביותר.

משנת 2006 ועד שנת 2015 סטפן בנה את פלטפורמת החשבונות המנוהלים הגדולה בעולם. במשך 10 שנים הצליח לגייס הון של כ – 10 מיליארד דולר לקרנות גידור וUCITS מכלל האסטרטגיות והפעילויות הפיננסיות (לקוחות מוסדיים ולקוחות פרטיים) . במהלך השנים בהן כיהן סטפן כראש הAFS סטפן היה אחראי על העסקים בבעלות פרטית של “דויטשה בנק” להם יש ניסיון נרחב בהשקעות ראשוניות, משניות, ישירות וחוב. פלטפורמת הבעלות הפרטית מנהלת כיום 13 מיליארד דולר בכל האסטרטגיות ויש לה צוותי השקעה מנוסים ביותר מ 30 השקעות. בשנת 2009 סטפן הצהיר על קניית מניות מסוג קרנות גידור וגידור מושהה שהובילה ליצירת קרן מצרפית של “דויטשה בנק” שמנהלת למעלה ממיליארד דולר באסטרטגיה זו כיום.

Stephane Farouze 4F Investment Partners Natixis israel

יו”ר ומייסד

סטפן פרוז

אנשי מפתח

הנבחרת שלנו כוללת צוות מנוסה ומסור של מומחי ההשקעות מהטובים והמבריקים ביותר שיש. מטרת העל של החברה היא למנף את הרשת הגלובלית הרחבה שלנו והמסוגלות החזקה שיש לנו לטובת לקוחותינו. אנו מאמינים שהמודל המבוסס על גישת “הלקוח במרכז” שמשלב חדשנות, קרבה ,ניהול סיכונים ועמידה בסטנדרטים המוסדיים הגבוהים ביותר, כל זה תוך שמירה על זמינות של יזמית בוטיק